Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Poštovné a doprava

Úvod Poštovné a doprava

Poštovné a doprava

Způsob doručení:


1./ Česká pošta 

Zboží je doručeno Českou Poštou - Cena: 159,– Kč - při zvolení platby dobírkou příplatek 35,-kč 

2./ Zásilkovna 

Osobní převzetí na vybrané pobočce (doručení cca do 2 pracovních dnů)  - Cena: 69,– Kč - při zvolení platby dobírkou příplatek 35,-kč 


Způsob platby:

1./ Převodem na účet

Převodem na náš účet č.181173276 / 0600 - Příplatek: 0,– Kč

2./ Dobírkou

Platba při předání zásilky - Příplatek: 35,– Kč

 

Upozornění:

Doručovanou zásilku si vždy pozorně zkontrolujte. V případě, že vykazuje známky mechanického poškození, odmítněte její převzetí, nebo trvejte na jejím otevření před doručovatelem. Bude-li zboží vykazovat poškození, zásilku okamžitě reklamujte. Převezmete-li poškozenou zásilku, a budete se později snažit o reklamaci, dopravce ji neuzná. Neručíme za poškození vlivem přepravy. Tato odpovědnost je přenesena na dopravce a proto je nutné dodržet výše uvedený postup. 

Nevyzvednuté zboží:

1. Při nevyzvednutí odeslané zásilky vzniká prodávajícímu nárok na úhradu dopravného (poštovného) ve skutečně uhrazené výši (dopravci, poště). Tento nárok vzniká i v případě, že objednávka přesahuje hodnotu splňující podmínky pro odeslání zdarma. Opakované odeslání zásilky je po dohodě možné. Prodávající si vyhrazuje právo požadovat náhradu s tím spojených nákladů. 

2. U zákazníků, kteří si zboží opakovaně nevyzvednou, budeme při další objednávce požadovat platbu předem na náš bankovní účet.

Copyright 2013 - 2021 © Kabelky a penezenky.cz