Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Odstoupení od smlouvy

Úvod Odstoupení od smlouvy

Vzor Formuláře pro odstoupení od smlouvy

 

(vyplňte tento formulář a odešlete jej zpět pouze v případě, že chcete odstoupit od smlouvy. Formulář je třeba vytisknout, podepsat a zaslat naskenovaný na níže uvedenou e-mailovou adresu, případně jej vložit do zásilky s vráceným zbožím).


 

Adresát

Internetový obchod: Kabelky a peněženky.cz

Společnost: Jana Boušková

Se sídlem: Jarovská 437, 25245 Ohrobec - Károv

IČ/DIČ: 74994069 / Nejsme plátci DPH

E-mailová adresa: info@kabelkyapenezenky.cz

Telefonní číslo: +420 775029775

 

 

Oznamujiže tímto odstupuji od smlouvy o nákupu tohoto zboží:


 


 

 • Datum objednání:

 • Datum obdržení:

 • Číslo objednávky:

 • Peněžní prostředky za objednání, případně i za doručení, byly zaslány způsobem:

   

 • a budou navráceny zpět způsobem (v případě převodu na účet prosím o zaslání čísla účtu)

   

 • Jméno a příjmení spotřebitele:

 • Adresa spotřebitele:

 • Email:

 • Telefon:

 

V                                  dne


 


______________________________________

Jméno a příjmení spotřebitele

 

 

 

 

Poučení o právu na odstoupení od smlouvy

 

1./ Právo odstoupit od smlouvy


1./ Do 14 dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu.

 

2./ Máte právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne následujícího po dni, kdy Vy nebo Vámi určená třetí osoba (jiná než dopravce) převezmete zboží.

 

3./ Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte o svém odstoupení od této smlouvy informovat Internetový obchod Kabelky a peněženky.cz, Jana Boušková, Jarovská 437, 252 45 Ohrobec - Károv, e-mail: info@kabelkyapenezenky.cz,  formou jednostranného právního jednání (například dopisem zaslaným prostřednictvím provozovatele poštovních služeb, nebo e-mailem). Můžete použít vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, není to však Vaší povinností.

 

4./ Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.

 

 

2./ Důsledky odstoupení od smlouvy


1./ Pokud odstoupíte od této smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo Vaše oznámení o odstoupení od smlouvy, všechny platby, které jsme od Vás obdrželi, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání námi nabízený). Pro vrácení plateb použijeme stejný platební prostředek, který jste použil(a) pro provedení počáteční transakce, pokud jste výslovně neurčil(a) jinak. V žádném případě Vám tím nevzniknou další náklady.

Platbu vrátíme až po obdržení vráceného zboží nebo prokážete-li, že jste zboží odeslal(a) zpět, podle toho, co nastane dříve.

 

2./ Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od této smlouvy, zašlete zpět na adresu Kabelky a peněženky.cz, Jana Boušková, Jarovská 437, 25245 Ohrobec - Károv. Lhůta se považuje za zachovanou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů.

 

a./ Náklady spojené s vrácením zboží hradí spotřebitel

 

b./ Odpovědnost za snížení hodnoty vráceného zboží: odpovídáte pouze za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než který je nutný k obeznámení se s povahou a vlastnostmi zboží, včetně jeho funkčnosti.

 

Kabelky a peněženky.cz

Jana Boušková

Jarovská 437

25245 Ohrobec - Károv

 

Copyright 2013 - 2021 © Kabelky a penezenky.cz